ZTE Nubia Z5 Quad-Core, 5″ 1080p Çin’de satışa sunuldu.

25

Kasım ayında piyasaya sürülmesi planlanan ancak daha sonralarda aralık ayına ertelenen ZTE Nubia Z5 Çin’de 26 Aralık günü satışa sunuldu.

 

Cihazın ilk incelemesinden sonra görselliğin ve özelliğin basına önceki tarihlerde sızdırılan 1080P ekran, 13 MP ana kamera, 2 GB Ram bellek, 32 GB depolama alanı Dolby Digital ses desteği ve 1.5 Ghz 4 çekirdekli işlemci bilgilerini doğrular nitelikte olduğu gözlerden kaçmadı.

Geçtiğimiz ay sızdırılan görseller ZTE Z5 ile iPhone 5’i yan yana göstererek iki telefonun kalınlıklarını kıyaslamanızda yardımcı olacak nitelikteydi. Telefonun bir diğer çekici özelliği ise 2300Mah bataryaya sahip iken ağırlığının sadece 126 gram olması. Z5 , 4 çekirdekli işlemcisi ve sadece 7.6 mm kalınlığı ile diğer 5 inç arkadaşları arasında liderlik koltuğunu ele geçirmekle kalmayıp tüm bu üstün özellikler ile diğer üreticileri oldukça zorlayacak gibi görünüyor. Siz ne dersiniz?

Peki böyle üstün bir telefona sahip olmanın bedeli ne kadar? Telefonun Alüminyum sürümü 550 dolar, Titanyum sürümü ise yaklaşık 1,260 dolardan raflarda yerini aldı. Satışlar sadece Çin’de mi yapılacak yoksa diğer ülkelerde de satışa sürülecek mi şu an için bilinmiyor.

Güncel kalın
Güncel kalın
Bize abone olarak en yeni yazıları ilk siz görüntüleyin.
İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.