Android Haberleri, Android Oyunları, Android Uygulamaları, IOS ve Teknoloji Blogu

Youtube Remote ile Youtube'a hükmedin!

12

Sizlere sadece en iyi uygulamaları sunmaya, az ve öz tanıtım gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Bu yazımızda da tanıtacak olduğumuz Youtube Remote uygulaması da başarılı uygulamalardan bir tanesi. Akıllı TV üzerinden veya bilgisayarınızda Youtube videolarını izlerken akıllı telefonunuzu kumanda gibi kullanabileceğinizi söylesek ne dersiniz?
Youtube Remote uygulaması ile Google hesabınız üzerinden oturum açarak tanımladığınız ekranlardaki videoyu belirleyebilir, isterseniz favori videolarınızı izleyebilir, isterseniz de tamamen yeni farklı videolara erişebilirsiniz. Eğer arada sırada LCD TV’nizi bilgisayara bağlamayı seviyorsanız dev ekrandan Youtube TV üzerinden binlerce kategori altında yüz binlece video izleyebilirsiniz!

Tek yapmanız gereken Google Play Store üzerinden indirmek ve gerekli birkaç küçük işlemi gerçekleştirmek. İşlemin uygulanması oldukça basit. Peki nasıl kurulum yapacaksınız? İşte işlem basamakları:

  • Youtube Remote uygulamasını indiriyoruz.
  • Bilgisayarımızda veya akıllı televizyonumuzda Google Hesabımız ile oturum açıyoruz.
  • Youtube Tv ana ekranını açıyoruz ve buradan akıllı telefonumuza ilgili cihazın ekleme kodunu girerek tanımlama yapıyoruz. Artık Akıllı telefonunuz sizin yeni Youtube kumandanız oldu.

Basit bir kurulumun ardından videolarınızı belirleyip rahatlıkla izleyebilirsiniz. Ayrıca Youtube tv ekranı aktif değil ise bu uygulama üzerinden standart Youtube uygulaması gibi videolarınızı izleyebilirsiniz. Keyifli ve eğlenceli seyirler.

Bunları da beğenebilirsin
Güncel kalın
Güncel kalın
Bize abone olarak en yeni yazıları ilk siz görüntüleyin.
İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.