Wifi üzerinden Android telefon hafızasına nasıl erişirim?

48

Merhaba arkadaşlar, Android uygulamalar köşemizde sizlere hayatınızı gerçekten kolaylaştıracak bir uygulama olan “Wifi File Transfer” uygulamasından bahsedeceğim.

Akıllı telefonunuz ile çektiğiniz videoları, fotoğrafları veya diğer tüm verileri bilgisayarınıza almak istiyorsunuz ancak veri kablosu, Bluetooth veya Pc Suite gibi zahmetli işlemlerden kaçınmak mı istiyorsunuz? Wifi File Transfer sizin için biçilmiş kaftan desek yanlış olmaz galiba.

Programı ücretsiz olarak Google Play üzerinden indirebilirsiniz. Sonrasında ise yapmanız gerekenler oldukça basit. Evinizde kullandığınız kablosuz ağ üzerinden akıllı telefonunuzu internete bağlamak. Uygulama ana ekranında beliren linki kişisel bilgisayarınızın, başka bir Android cihazın veya wifi özelliğine sahip farklı bir işletim sistemi kullanan telefonun tarayıcı adres çubuğuna girmek. İşte oldu ve bitti. Telefonunuzun tüm içeriği karşınızda.:)

Telefonunuza ilk bağlandığınızda program sizi Telefon hafızasına bağlıyor. Bu kısımda bilgi değişikliği, dosya silme, ekleme çıkarma işlemlerini yapmanız engelli. Bu listeden “sdcard” klasörüne girerek hafıza kartınızın içerisine girebilir, dilediğiniz gibi dosya download- upload edebilirsiniz.

Wifi File Transfer uygulamasını indirmek için tıklayınız.


Uygulama yüklenmesini ve kullanımı anlatan tanıtım videosu.
 

 

Güncel kalın
Güncel kalın
Bize abone olarak en yeni yazıları ilk siz görüntüleyin.
İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.