Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Traffic Racer ve Hay Day oyunlarının hilelerini inceliyoruz.
  • İlk olarak Traffic racer adlı oyundan bahsetmek isterim. Oyuna ilk olarak standart bir arabayla başlıyorsunuz, Amacınız; gaz ve fren kullanarak şeritleri hızlı bir şekilde geçmek. Direksiyon işlemini ise telefonunuzun hareket  sensörü ile gerçekleştiriyorsunuz. Böylece yüksek skor yaparak para kazanıyor ve bu paralarla daha üst sınıf arabalar satın alabiliyorsunuz. Üst sınıf arabalar daha hızlı gidiyor ve manevra kabiliyetleri daha yüksek.
traffic racer
  • Tabii sürekli olarak oyunu kurallarına göre oynamak zorunda değilsiniz. Eğer kuralların  dışına çıkmak isterseniz her oyunda olduğu gibi bu oyunda da hile yapmanızı sağlayacak uygulamalar mevcut. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Traffic Racer oyununa ait hile uygulamasını indirebilirsiniz.
hay day
  • Bir diğer hile dosyamız ise Hay Day oyununa ait. Bu oyunda sahibi olduğunuz topraklarda hem tarım yapıyor, hem de madencilik ile uğraşarak servetinizi geliştiriyorsunuz. Tabii paranın olduğu yerde dış tehditler de var. Topraklarınızı kendi askerlerinizi eğiterek koruyor, yeri gelince çevre arazileri işgal ederek kullanımınıza alıyorsunuz. Eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bu güzel oyuna ait hile uygulamasını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.