Yeni yıl bir çok alanda olduğu gibi, online oyun ve oyun içerikleri satıcısı Steam Store üzerinde de indirimleri beraberinde getirdi. Korsan oyunları tercih etmek yerine düşük bir miktar ödeyerek orijinal lisanslı oyunlar almak istiyorsanız bu yazımızı faydalı bulabilirsiniz.
Steam store her yıl olduğu gibi, bu yılda bir çok oyun ve oyun ek paketinde büyük indirimlere gitti. Normal bir zamanda 15 – 20 Amerikan Dolarına satılan oyunları 4,99 – 7,99 Amerikan Doları gibi bir ücrete almak mümkün. Eğer favori oyunlarınızın indirim kapsamında olup olmadığını merak ediyorsanız BURAYA tıklayarak Steam Store indirim sayfasına göz atabilirsiniz.

%40, 50, 60, 70, 80 ve hatta 90’lara varan indirimleri değerlendirmek ve oyunları indirimli almak için acele etmelisiniz. Çünkü kampanyalı fiyatlar kısa bir süre için geçerli. Fiyatlar 3 Ocak tarihine kadar indirimli şekilde kalacak. Ayrıca her gün yeni ve farklı oyunlarda kısmi indirimler olacağı için Steam Store‘u sürekli olarak takip etmenizde fayda var. Eğer hareket halinde de Steam’den en yeni bildirimleri almak istiyorsanız BURAYA tıklayarak Google Play Store üzerinden Steam Android uygulamasını indirebilirsiniz.

Eğer, “Oyunları korsan olarak bedava indirmek varken neden para ödeyeyim ki arkadaş?” gibi düşüncelere sahipseniz henüz orijinal oyundaki rahat ve sorunsuzluğun tadına bakmamışsınız diyebiliriz. Aşağıdaki linke tıklayarak neden orijinal oyun – program kullanılması gerektiği hakkında bilgilendirici bir yazı okuyabilirsiniz.

Orijinal Yazılım Kullanmanın Önemi Nedir? makalesini kitapmuzikteknoloji.com üzerinden  okumak için tıklayınız.