Sony Xperia Z Türkiye'de!

14

Daha önceden sitemizde incelemesini verdiğimiz ve çok başarılı olduğunu birçok kere sizlerle paylaştığımız Sony Xperia Z artık Türkiye’de. Xperia Z modelinin Türkiye’ye gelmesini reklam filmi ile duyuran Sony Mobile bakın nasıl bir reklam filmi hazırlamış…

 

Kocaman ve göz alıcı güzelliği, su geçirmez oluşu ve su altında video çekimine olanak sağlaması gibi birçok muhteşem özelliğe sahip olan Xperia Z modeli ülkemizde de kullanıcılara merhaba dedi. Seçkin mağazalarda bulabileceğiniz bu telefonun şu anda ortalama satış fiyatı 1900 TL. Bu kadar verilir mi be kardeşim bir telefona ne özelliği varki diyorsanız “buraya” tıklayarak Xperia Z karşılaştırmalı inceleme yazımızı okuyabilirsiniz.

Sony Mobile Türkiye’nin Facebook sayfasından kullanıcıları ile paylaştığı bir video ile bu muhteşem telefonu Türkiye’de satışa sunduğunu açıkladı. İşte o muhteşem video reklamı.

 

Su geçirmez Xperia Z ile Sizlerde kendi su altı videolarınızı rahatlıkla çekebilirsiniz. Ancak bilmeniz gereken bir şey var. Xperia Z tatlı suya dayanıklı olsa da tuzlu suya karşı pek dayanıklı olduğu söylenemez. Bu nedenle eğer telefonunuzu tuzlu suya temas ettirirseniz telefonunuz kurumadan önce tatlı suyla telefonunuzu tuzdan arındırmanız üretici tarafından tavsiye edilmektedir.

Xperia Z ile keyifli günler dileriz…

Güncel kalın
Güncel kalın
Bize abone olarak en yeni yazıları ilk siz görüntüleyin.
İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.