Android Haberleri, Android Oyunları, Android Uygulamaları, IOS ve Teknoloji Blogu

Samsung'dan 2 yeni model: Galaxy Fame ve Galaxy Young

9

Samsung iki yeni giriş seviyesi modelini daha tanıttı. Galaxy Young ve Galaxy Fame adındaki bu cihazlar ilk bakışta Galaxy S3 modeline benzese de belirgin bir şekilde küçük olan boyutları hemen kimliklerini ele veriyor. İsterseniz bu taze cihazların özelliklerine bir göz atalım…

 

Girişte belirttiğimiz gibi bu iki cihazda giriş seviyesi kullanıcıları için geliyor. Donanım olarak pek iddialı olmasalar da işletim sistemi olarak 4.2.1 Jelly Bean   Samsung tarafından uygun görülmüş. İşte Samsung‘un Android ailesindeki yeni üyeleri ve göze ilk çarpan özellikleri:

İki telefonda Galaxy S3‘e oldukça benziyor. Ancak boyutları S3′e nazaran daha küçük.

Galaxy Young 3 MP kameraya ve 3.27″ ekrana sahipken Galaxy Fame ise 5 MP kameraya ve 3.5″ ekrana sahip. Ayrıca Fame modeli NFC teknolojisine de sahip.

Bazı özellikleri değişse de iki telefonda 1GHz işlemciye, 512 MB Ram belleğine ve 4 gb dahili depolama alanına sahip(SD kart takılarak hafıza artırımı 2 telefonda da mevcut). Bununla beraber 1300 mAh batarya ve Android 4.2.1 işletim sistemi de bu iki telefonun paylaştığı diğer özellikler.

Bu iki telefonunda tek- çift sim kart destekli modellerinin satışa sunulacağı bilinen bir diğer özellik olurken telefonların satışa ne kadardan çıkacakları henüz bilinmiyor. 2013 mart ayında telefonların satışa sunulması bekleniyor.

Bunları da beğenebilirsin
Güncel kalın
Güncel kalın
Bize abone olarak en yeni yazıları ilk siz görüntüleyin.
İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.