Samsung’un en akıllısı Galaxy S4 nasıl sökülür? Zarar görmüş ekran nasıl değiştirilir? Kasa değişimi nasıl yapılır? Samsung Galaxy S4 nasıl toplanır? Aşama aşama Samsung Galaxy S4 sökümü ve yeniden montajı. Konu ile ilgili video yazımızda.

Telefonunuzda bazı hasarlar meydana gelmiş olabilir. Ancak ne olursa olsun arızalanan veya hasarlı telefonunuzu mutlaka yetkili servisine göndermeli ve gerekli işlemlerin yetkili servisinde yapılmasını sağlamalısınız.

Ancak telefonu yurt dışı bir ülkeden almışsanız ve garantisi yoksa bu videoyu izleyerek bireysel tamir için girişimlerde bulunabilirsiniz.

Uyarılar:

  • Söküm işlemini kendi imkanlarınız ile gerçekleştirmeniz eğer var ise cihazınızın garantisini geçersiz kılacaktır. Cihaz garantili ise yetkili bir servise tamir ettiriniz.
  • Cihazınıza verebileceğiniz potansiyel zararlardan sitemiz(www.androidhaberim.com) sorumlu tutulamaz.
  • Söküm işlemini bol ışık alan uygun bir zemin üzerinde yapınız. Söküm esnasında söktüğünüz parçaları sıralamak ve not almak geri toplama işleminde size kolaylık sağlayacaktır. Söküm işlemine başlamadan önce mutlaka tüm gerekli ekipmanlara sahip olup olmadığınızı kontrol ediniz.
  • Kendinizden emin değilseniz lütfen söküm işlemini gerçekleştirmeyin. Sökmek her zaman kolaydır. Zor kısım toplamaktır.