Rigonauts Android ile kendi savaş geminizi tasarlayın

22

Windows üzerinde oynadığımız oyunların Android versiyonları birer birer Google Play Store üzerinde görülmeye başladı. Rigonauts’da bu oyunlardan bir tanesi. Steam store üzerinden bir miktar dolar karşılığı satın aldığım, sonrasında oldukça basit diye ön yargıyla yaklaştığım ve daha sonrasında müptelası olduğum bir savaş aracı tasarlama oyunu Rigonauts.

Oyunda amacınız size verilen gemiyi bütçeniz dahilinde modifiye ederek düşman güçlerle savaşmak. Düşmanlarınızı yenip bölüm atladıkça silah çeşitleri ve yeni silahları alabilmeniz için bütçeniz de artıyor. Geminize ekstra kalkanlar alıyor, silah yerleşimlerini düzenliyorsunuz. Bölüm atlayabilmek için yapacağınız şey belli. Düşmanı bozguna uğratmak ve ana gemiyi düşman ateşinden korumak.

Oyunun Android 2.99$’a Google Play Store üzerinden edinebilirsiniz. (Ben Windows versiyonunu Steam Store üzerinden 3$’a almıştım ama her neyse.) Eğer oyunu beğendiniz ve almayı düşünürseniz buraya tıklayarak Rigonauts Android oyunu Google Play Store sayfasına erişebilirsiniz.

 

Güncel kalın
Güncel kalın
Bize abone olarak en yeni yazıları ilk siz görüntüleyin.
İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.