Bildiğiniz gibi reklam ve yapılan reklamlara geri bildirim toplamak günümüzde büyük markalar için oldukça önemli bir noktaya geldi. Bu yazımızda en değerli geri bildirim olan bağımsız kullanıcıların görüşlerini toplamak için oluşturulmuş bir uygulamayı tanıtıyoruz. 

Premise uygulaması konum sistemi ile çalışan, çevrenizde inceleme ve geri bildirim gerektiren mekanları ve ürünleri bir bedel karşılığında sizin incelemenizi ve raporlamanızı sağlıyor. Yapmanız gereken tek şey ürünün satıldığı yere gitmek ve ürün detaylarını içeren fotoğrafları uygulama ile paylaşmak. (Ürün görseli, ürün ağırlığını içerek fotoğraf, ürün fiyat etiketi ve ürün barkodu fotoğrafı.)

Uygulamayı yükleyip ilk alıştırmaları yaptıktan sonra çevrenizde bulunan mekanları dolaşarak ürün başına bir miktar ödeme alarak işlem adımlarını tamamlayabilirsiniz. Ayrıca Kipa, Migros vb. toplu marketlerde birden fazla ürün için geri bildirimde bıılunma ve birkaç saatte 100 Tl civarında para kazanabilirsiniz. Kazandığınız para 48 TL’ye ulaşınca banka hesabınıza kredinizi aktarabiliyorsunuz. 

Eğer boş zamanlarınızda yürüyüş yapmaktan hoşlanıyorsanız bu uygulama tam size göre. Eğer deneyip görmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan programı indirip yükleyebilirsiniz. 

Premise uygulamasını Google Play veya Apple AppStore üzerinden indirmek için tıklayınız.