Note 3'ün Surround Shot'ı Galaxy S4'e uyarlandı

27

Samsung Galaxy Note 3 üzerinde kullanılan bir çok kamera fonsiyonu olduğu biliniyor. Samsung geliştiricilerinin Note 3 için yaptığı bu çalışmaları diğer Samsung akıllı telefonlarına uygun şekilde yayınlayıp yayınlamayacağı bilinmez iken, XDA Developer forumda bulunan bir geliştirici Samsung Note 3 kamerasında bulunan Surround Shot fonksiyonunu Galaxy S4’e uyarlamayı başardı.

Surround çekim modu nedir peki? Surround çekim dilimize Çevresel Çekim olarak çevrilen bu özellik 360 derecelik çekimler yapılmasına olanak sağlıyor. Bir noktayı referans alan, daha sonraki çekimleri o noktanın sağına, soluna, altına ve üstüne ekleyerek çevresel, küre şeklinde etrafımızı çekmenize olanak sağlıyor.

LastStandingDroid isimli kullanıcı tarafından geliştirilen bu modülün XDA Developers asıl makalesi için tıklayınız

Peki Bu Modül Nasıl Kurulacak?

Önemli Uyarı: Bu modülü yükleyebilmek için S4 telefonunuzda Touchwiz 4.3 rom kurulu olmalıdır. Android rom 4.2 yüklü telefonlarda kesinlikle çalışmamaktadır. XDA geliştiricileri tarafından denenmiştir. Kurulum işlemini yapmadan önce Rom yedeğinizi mutlaka alın. Oluşabilecek zararlardan sitemiz “www.androidhaberim.com” sorumluluk kabul etmez.

  • Öncelikle buraya tıklayarak Camera360Panov dosyasını mediafire üzerinden indirin. (Eğer link kırık ise en güncel link için yukarıda bulunan forum konusunu kontrol ediniz.)
  • İndirme işlemi tamamlandıktan sonra “.zip” uzantılı dosyayı telefon hafızasına gönderin.
  • Telefonunuzu kapatıp Recovery modunda yeniden başlatın. Öncelikle install zip fonksiyonunu seçin ve daha sonra Choose zip from SD fonksiyonunu seçtikten sonra indirdiğiniz dosyayı seçin.
  • Yükleme kısa bir süre içinde tamamlanacaktır. Daha sonra telefonunuzu yeniden başlatarak işlemi tamamlayın.
Güncel kalın
Güncel kalın
Bize abone olarak en yeni yazıları ilk siz görüntüleyin.
İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.