Zaman ilerledikçe gelişen teknoloji, günlük hayatta kullanılmakta olan cihazlarımızda da kendini gösteriyor.  Tasarım mühendisliğinin son harikalarından biri olan Harman Kardon Aura modelini bu yazımızda inceliyoruz.

Gelişen teknoloji sayesinde kullanımı daha kolay, görünümü daha hoş ürünler üretilebiliyor. Bu ürünlerden bir tanesi de Harman Kardon Aura. Altı adet sürücüsü ve 4,5″ Subwoofer’ı ile kristal netliğinde ses kalitesine sahip olan Aura, etkili tasarımı ile sesi 360 dereceye eşit olarak yayabiliyor.

Sesi 360 dereceye yayan tasarım, ses kalitesinin yanında görselliğin de üst seviyelere taşınmasına yardımcı oluyor. Bunun yanında iç kısımda yer alan müzikle entegreli led aydınlatmalar, görselliğin sınırını üst seviyelere taşımada yardımcı oluyor.

Aura’ya doğrudan Bluetooth üzerinden bağlanılarak kullanılabiliyor. Bluetooth destekli cihazlarla kablosuz olarak ses aktarımı yapabiliyorsunuz. Bununla birlikte AirPlay desteği ile IOS işletim sistemli cihazlarınızı doğrudan çalıştırıp yüksek kalitede müzik dinleyebiliyorsunuz. Ayrıca sahip olduğu DLNA desteği ile DLNA cihazlarıyla da tam uyumlulukta çalışabiliyor.