Minik Dev: Pixlr Express

9

Android teknolojisi günlük hayatımızın önemli bir parçası haline gelirken, gelişerek hayatımızı kolaylaştırmaya da devam ediyor. Program tanıtım köşemizde bugün sizlere “Pixlr EXPRESS” uygulamasını tanıtmak istedim.

Pixlr Express son derece sade tasarlanmış basit bir program. Basit dediğime aldanmayın, basit ama boyundan büyük yetileri var:) Yanda görmüş olduğunuz fotoğraf karesi programın ana ekranı. İlk olarak iki seçenekle işe başlıyorsunuz. Fotoğraf çek yada telefon belleğinden bir fotoğraf kullanın.

Seçtiğiniz fotoğraf üzerinde yapabileceklerine siz bile inanamayacaksınız. Programı Play Store’ den ilk indirdiğinizde temel düzenleme efektlerini kullanabiliyorsunuz. İnternete bağlandıktan sonra diğer düzenleme seçeneklerini birkaç minik dokunuştan sonra indirebiliyorsunuz. Tek tek efektleri indirme işlemi biraz vakit alsa da sonrasında yapabilecekleriniz için değer mi, değer:)

Kameranız ile çektiğiniz fotoğrafları otomatik düzenleme özelliği sayesinde tek tuşla düzeltebileceğiniz gibi; çeşitli efekt ve eklentilerle fotoğraflarınızı özelleştirebilirsiniz. Üstelik yüksek çözünürlükle tüm bu işlemleri gerçekleştirebilmesi programın gönlümüzü fethetmesine yetti de arttı bile:)

Photoshop bilmiyorum ama fotoğraflarıma afili düzenlemeler yapmak istiyorum diyorsanız bu programın tutkunu olacaksınız…

Güncel kalın
Güncel kalın
Bize abone olarak en yeni yazıları ilk siz görüntüleyin.
İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.