Lumia'ların en yenisi Lumia 825 basına sızdırıldı.

14

Nokia ve Microsoft işbirliği ile üretilen akıllı telefonlar ailesinin en yeni üyesi Lumia 825’in görselleri ve teknik özellikleri Winp tarafından piyasaya sızdırıldı. Windows Phone işletim sisteminin desteğini ardına alan Finlandiya’ lı iletişim devi Nokia, birbirinden başarılı telefonlar üretmeye devam ediyor. 2013 Şubat ayı yakınlarında tanıtılmasına kesin gözüyle bakılan Lumia 825’in global pazara sürülüp sürülmeyeceği merak ediliyor. İşte Nokia ve Microsoft birleşiminden doğan en yeni Lumia ve özellikleri.

Telefonda 28nm işlemci teknolojisi ile üretilmiş 1.5 GHz saat hızına sahip çift çekirdekli Qualcomm MSM8960 Snapdragon S4 plus işlemci platformu ve Adreno 225 grafik kullanılması öngörülüyor. Yaklaşık olarak 1GB ram belleğinin kullanılacağı tahmin edilen kasım 2012 ayında piyasaya sürülmüş Lumia 820 modelinin geliştirilmiş versiyonu olması bekleniyor. Tasarım olarakta Lumia 820 modeline benzetilen Lumia 825’te dahili depolama alanı 8 GB’dan 16 GB’A yükseltilmiş olması olasılığı da sızan bilgiler arasında.

Arka yüzünde 8MP kamera bulunan Lumia 825, loş mekanlarda da fotoğraf çekim kalitesini maksimuma çıkarmak için çift led flaşa sahip. Ekran teknolojisi olarak ClearBlack OLED ekran kullanılacağı tahmin edilen Lumia 825 Pure View desteği olması bekleniyor. Orta seviye kullanıcılara hitap edecek olan 825 modelinin fiyat aralığı hakkında henüz hangi bir bilgi bulunmuyor.

Güncel kalın
Güncel kalın
Bize abone olarak en yeni yazıları ilk siz görüntüleyin.
İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.