LG G2 sökümü – ekran değişimi – toplanması nasıl yapılır? Video

35

Merhaba sevgili AndroidHaberim.com okuyucuları. Bildiğiniz gibi sizlerle elimizden geldiğince akıllı telefon söküm videolarını, kılavuz olmaları amacı ile paylaşıyoruz. Size tamamen fikir verme amaçlı yayınlamış olduğumuz bu videomuz için de önceki yapmış olduğumuz uyarılar aynen geçerlidir. Söküm işlemine başlamadan yapmanız gereken hazırlıklar ve diğer teknik uyarılarımız için yazımızın içeriğine bakabilirsiniz.

Telefonunuzda bazı hasarlar meydana gelmiş olabilir. Ancak ne olursa olsun arızalanan veya hasarlı telefonunuzu mutlaka yetkili servisine göndermeli ve gerekli işlemlerin yetkili servisinde yapılmasını sağlamalısınız.

Ancak telefonu yurt dışı bir ülkeden almışsanız ve garantisi yoksa bu videoyu izleyerek bireysel tamir için girişimlerde bulunabilirsiniz.

Uyarılar:

  • Söküm işlemini kendi imkanlarınız ile gerçekleştirmeniz eğer var ise cihazınızın garantisini geçersiz kılacaktır. Cihaz garantili ise yetkili bir servise tamir ettiriniz.
  • Cihazınıza verebileceğiniz potansiyel zararlardan sitemiz(www.androidhaberim.com) sorumlu tutulamaz.
  • Söküm işlemini bol ışık alan uygun bir zemin üzerinde yapınız. Söküm esnasında söktüğünüz parçaları sıralamak ve not almak geri toplama işleminde size kolaylık sağlayacaktır. Söküm işlemine başlamadan önce mutlaka tüm gerekli ekipmanlara sahip olup olmadığınızı kontrol ediniz.
  • Kendinizden emin değilseniz lütfen söküm işlemini gerçekleştirmeyin. Sökmek her zaman kolaydır. Zor kısım toplamaktır.

İşlemlerin videosu:

Güncel kalın
Güncel kalın
Bize abone olarak en yeni yazıları ilk siz görüntüleyin.
İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.