Just Dance, arkadaşlarınızla yada tüm dünyaya karşı yarışabileceğiniz bir dans oyunu. Oyun kumanda olarak telefonunuzu, hareketler veya müzik için ise televizyon yada bilgisayarınızı kullanıyor.

Oyunu oynayabilmek için öncelikle bir ekrana bağlanmanız gerekiyor. Miracast destekli televizyonlara doğrudan wifi üzerinden bağlantı yapılabiliyorken eğer televizyonunuz desteklemiyor ise laptop veya masaüstü bilgisayar üzerinden oyun ekranını televizyona aktarabiliyorsunuz.

Bağlantı işlemini tamamladıktan sonra yapmanız gereken sadece 350+ üzeri şarkıdan birini seçmek kendinizi eğlenceye teslim etmek. Eğer aynı odada arkadaşlarınız ile yarışırsanız eğlenceniz katlanarak artacaktır.

Biz bu oyunu çok seviyoruz, eminiz siz de seveceksiniz.

Not: Oyun kullanıcılarına ücretsiz olarak 2 hak veriyor ve haklar tükendiği zaman ücretsiz olarak 24 saatte bir hak geliyor. Tek seferde sınırsız eğlence için sizin haklarınız bittikten sonra kanaldan çıkın ve arkadaşlarınızın sırayla kanala yönetici olmalarını sağlayın. Böylelikle dört arkadaş sekiz defa dans etmiş olacaktır.

Just Dance uygulamasını indirmek için tıklayınız.