Google Nexus 5 Play Store üzerinde satışa sunuldu

15

Milyonların merakla beklediği telefon, Google Nexus 5 Play Store üzerinde satışa sunuldu. Tahmin edilen fiyatın üzerinde bir fiyatla satışa sunulan en yeni Nexus, satışa sunulmasının üzerinden birkaç saat geçmesinin ardından stoklarda tükendi.

 

Google’ın Kanada, İngiltere, Avustralya, Almanya, Fransa, İtalya,İspanya, Japonya ve Güney Kore ülkelerinde satışa sunduğu Nexus 5’e ait ilk stoklar aynı gün tükendi. En çok ilgili 16 GB siyah Nexus modeli gördü. Satılan ilk Nexus’ların takip eden hafta içerisinde kullanıcılarına ulaştırılması bekleniyor.

Nexus 5; 5 inç Gorilla Glass 3 ekran, Snapdragon 800 2.3 GHz işlemci, 2 GB Ram hafızası, Adreno 330 grafik işlemci ve 2.300 mAh’lik bir bataryaya sahip. Tüm bu donanıma en yeni Android sürümü 4.4 KitKat eşlik ediyor.

16 GB modeli 349, 32 GB modeli ise 399 dolara satılan Nexus 4’ün ülkemizdeki satış fiyatının ne olacağı henüz bilinmiyor. Diğer ülkelerde satış grafikleri bu şekilde olan Nexus 5,bakalım ülkemize ne zaman gelecek ve satış grafikleri nasıl olacak.

Güncel kalın
Güncel kalın
Bize abone olarak en yeni yazıları ilk siz görüntüleyin.
İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.