Samsung’un Galaxy S4 satışlarından beklediği rakamlara ulaşamamasının ardından yeni bir Galaxy üzerinden çalışmaya başladığı söylentileri vardı. Geçtiğimiz günlerde Fransa’da internete sızdırılan bu fotoğrafın Galaxy S5’in metal çerçevesi olduğu iddia edildi. Detaylar yazımızda…

 

Galaxy S5 için kolları sıvayan Samsung’un Lansman tarihi olarak Ocak veya Şubat aylarını belirlediği söylentileri dolaşırken, geçtiğimiz günlerde Fransa’dan internete sızdırılan bu metal çerçevenin S5’e ait olduğu iddia edildi. Galaxy S4 ve Note 3’e göre daha küçük olduğu görülen çerçeve eğer gerçekten S5’e aitse, yeni akıllı Galaxy biraz daha küçük olacak.

Samsung-Galaxy-S5-Cadre-02

Birçok interet sitesinde söz konusu telefon hakkındaki kendi tahminlerini yayınlıyor. Biz asparagas olan bu bilgileri yayınlamıyoruz. S5’e ait bilgilerin tahmin edilmesi için bir çerçeveden daha fazlası lazım(bize göre).

Şimdilik sızdırıldığı söylenen bir tek metal çerçeve dahi olsa çok ses getirmiş görünüyor. Bakalım telefonun diğer parçaları nasıl tepki toplayacak.