Akılı telefonlarda oyun deneyimi oldukça geliştirildi diyebiliriz. Akıllı Android cihazların donanım olarak oldukça gelişmesi, oyun geliştiricilerinin daha detaylı ve dolayısıyla daha gerçekçi oyunlar yapmalarına olanak sağladı. Bu hafta sizler için yine birbirinden güzel oyunlar belirledik. Maceradan stratejiye, yarıştan eğlenceye birçok başarılı oyunu bulabileceğimiz bu yazımızı ve seçtiğimiz oyunları çok seveceksiniz. En iyi Android oyunları hangileri? 2013 yılı en iyi Android oyunları. En iyi Android RPG oyunu hangisi? En başarılı Android araba yarışı hangisi?

 

İlk Oyunumuz GT Racing 2. Başlamadan önce söylemem gerekir ki aslında bu oyunla ilgili söylenecek çok fazla şey yok. Oyun Harika. Ücretsiz olarak Google Play üzerinden indirmeli ve hemen kapışmalara başlamalısınız. Ücretsiz indirilebilmesi, başarılı ses ve görüntü kalitesi, oyunun akıcılığı sizi kendine bağlayacak. Türkçe dil desteği bulunmasının yanısıra kredili ürün paketleri(daha hızlı araç geliştirme için) paket ücretleri de gayet alınabilir seviyelerde.

GT Racing 2 oyununu ücretsiz olarak indirmek için tıklayınız. 

 

İkinci oyunumuz ise bir strateji oyunu. Google Play’de görüntülenen adı Kale Savaşları, ancak gerçek adı Castle Clash. Oyun Clash of Clans’a çok benziyor. Hatta neredeyse aynı diyebiliriz. Türkçe desteği var ve grafiksel özellikleri oldukça başarılı. Clash of Clans harici bir oyun arıyorsanız bu oyunu deneyebilirsiniz.

Kale savaşları oyununu ücretsiz indirmek için tıklayınız.

Tank Savaşları sizler için belirlediğimiz bir diğer güzel oyun. Sahibi olduğunuz tank ile düşmanlarınızı yok etmeye hazır mısınız? Üstelik galip olarak ayrıldığınız her karşılaşmadan kazanacağınız paralar ile tankınızı da geliştirebiliyorsunuz. Oyun görsel olarak ve gerçekçilik yönünden oldukça başarılı. Fakat tankınızı kullanırken bazı açılarda nişangahı yönetmekte zorlanabilirsiniz. Ancak yinede güzel bir oyun, tavsiyemizdir.

Tank savaşları oyununu ücretsiz indirmek için tıklayınız.