Her gün yeni bir oyun geliştiriliyor ve yeni bir oyun kullanıcıların favorisi oluyor. Android oyunlarını takip edebilmeniz ve trend oyunlar hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için sürekli olarak bir araştırma içerisindeyiz. Sizler için Mart ayı sonları ve Nisan ayı başlarının favori oyunlarından oluşan bir liste hazırladık. İşte en favori oyunlar…

Max Payne Mobile (2,99 $): Günlük hayatınızda 2,99 $ ödeyerek neler alabilirsiniz? Bu fiyata aldığınız bir ürün size ne verebilir? Ne kadar sevebilirsiniz bu ürünü ve ne kadar kullanışlı olur? Diğer ürünleri bilmiyorum ama 2,99 $ ödeyerek bu oyunu alırsanız sizi oldukça sürükleyici bir macera bekliyor. Uzun yıllar önce soluksuz oynadığımız ve bitmemesi için dua ettiğimiz bu mükemmel oyun artık Android platformunda. Hemde içeriğinden hiçbir şey kaybetmeden. Sorunsuzca yükleyip Update gerçekleştirdikten sonra bu mükemmel oyunu siz de sorunsuzca oynayabilirsiniz. Muhteşem ses, kaliteli ve kasmayan görüntü, soluk kesen Max Payne  hikayesi…

Max Payne oyunu Google Play Store sayfasına erişmek ve oyunu satın almak için tıklayınız. 

Apocalypse Pluto ($0,99): Bildiğiniz gibi Plüton artık güneş sistemi gezegenlerinden sayılmıyor. Sizce bu duruma içerlemiş midir?  Plüton gezegeninin hislerine tercüman olan oyun geliştiricileri öyle tatlı bir oyun yapmışlar ki… Güneş sistemi gezegenlerinden intikam için geri geliyor. Plüton’un öfke dolu yolculuğuna yardımcı olmak isterseniz yapmanız gereken Sadece $0,99 sent ödeyerek oyunu Google Play Mağazasından indirmek. Keyifli oyunlar!

Apocalypse Pluto Google Play Mağazası sayfasına gitmek için tıklayınız!  

Chopper Mike ($ 2,44): Heyecan dolu bir oyuna ne dersiniz? Yetenek isteyen oyunlarda becerikli misiniz? Sıradaki oyunumuz beceri gerektiriyor. Helikopter uçurabilir misiniz? Peki ya çeşitli zorluklarda hazırlanmış parkurlarda? Eğer cevabınız evet ise Chopper Mike tam size göre. Helikopterinizle topladığınız puanları kullanarak helikopterinizi geliştirip veya değiştirebileceğiniz bu oyunun tutkunu olacaksınız.

Chopper Mike Google Play Mağazası sayfasına gitmek için tıklayınız!

Get the Egg: Foosball (Ücretsiz): Kuşların yumurtalarını çalan domuzların ardından tavukların altın yumurtasını çalan penguenler… Birileri hırsız penguenlere hadlerini bildirmeli değil mi?  Bu kısımda siz tavuklara yardım etmek için devreye giriyorsunuz. Oyunun pek akıcı olduğunu söyleyemem ancak bu benim kendi fikrim. Öne çıkan Android oyunlarından bir tanesi olan  Foosball’ı denemenizi tavsiye ederim. Oyunu ücretsiz olarak Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Get the Eggs: Foosball oyunu Google Play Store sayfasına erişmek için tıklayınız.

Super Daddio 2($ 2,99): Kimse sevdiklerine zarar gelsin istemez değil mi? İnsan değer verdikleri için neler yapmaz. Bu hafta yükselişe geçen bir diğer oyunumuz da Super Daddio 2. Kız arkadaşı kaçırılan Daddio’ya zorlu ve yorucu kurtarma yolunda  yardım etmek ister misiniz? Eğer mario tarzı oyunlardan hoşlanıyorsanız Super Daddio 2 oyununu da seveceksiniz.

Super Daddio 2 oyunu Google Play Store sayfasına erişmek için tıklayınız.  

Undroid( 1,25 $: Makineler yükselir ve insan ırkının sonunu getirmeye çalışır. Birçok insan makineler ile girilen bu savaşta hayatını kaybeder. İnsan ırkı için umutların azaldığı bir noktada bir hacker makinaların yönetim sistemine girmeyi başarır ve bir robotun kontrolünü ele geçirir. Dünyayı robotların tamamen ele geçirmesine 7 gün kala robotları durdurmak veya onlara maksimum zararı vermek için sonuna kadar savaşmak gerekmektedir. Undroid insanlığın belkide yıllar sonra içine düşeceği olası bir savaşı konu almaktadır. Kahraman benim, ben savaşır dünyayı kurtarırım diyorsanız bu oyunu denemelisiniz.

Undroid Google Play Store sayfasına erişmek için tıklayınız. 

Emergency Mobile( 3,11$): Strateji oyunlarına meraklı mısınız? Cevabınız evet ise bu oyunu seveceksiniz. Polis, itfaiye, ambulans ve aklınıza gelebilecek diğer tüm acil durum teşkilatları emriniz altında. Acil durumlarda amacınız maksimum sayıda sivili kurtarmak. Emergency oyunu ile hem acil durumlarda uygulanması gereken prosedürleri ve hayat kurtaran taktikleri öğrenebilir, hem de taktiksel düşünce yeteneğinizi artırabilirsiniz.  Önce çıkan başarılı oyunlardan bir tanesi olan Emergency’ i siz de seveceksiniz.

Emergncy oyunu Google Play Store Sayfasına erişmek için tıklayınız.

Duck Hunt Retro (Ücretsiz): Çocukluğumuzun en teknolojik aletleriydi atariler. Kendilerine has joystickleri, atari kasetleri, 8 bit düşük kaliteli grafikleri… SuperMario’dan sonra belkide en çok sevilen oyundu Duck Hunt. Silahla kuşları vurma girişimi, kaçan kuşlardan sonra av köpeğinin sinir bozan gülüşü ve daha birçok sey… Unutulmaya yüz tutmuş anılarınızı canlandırmanıza olanak sağlayacak bu harika oyun artık Android platformunda. Üstelik ücretsiz! Çocukluğunuza geri dönmek istiyorsanız hemen alttaki linke tıklayın ve geçmişe doğru tatlı bir yolculuk yapın…

Retro Duck Hunt oyunu Google Play Store sayfasına erişmek için tıklayımız.