Sevgili okurlarımız, oldukça uzun bir aradan sonra yeniden sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Uzun bir yaz tatilinin ardından, Android dünyası hakkında bilmediklerinizi ve merak ettiklerinizi sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Bu yazımızda sizler için yine birbirinden güzel, birbirinden eğlenceli Android oyunları belirledik. İsterseniz vakit kaybetmeden hemen bu oyunlara bir göz atalım.

Sizler için seçtiğimiz ilk oyun Swamp Attack. Google play store üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyun, oldukça fazla vaktinizi çalacak. Bu oyunda bataklık kenarındaki evinde huzur içerisinde yaşayan karakterimizin evini bataklıktan gelen kötü amaçlı hayvanlardan korumaya çalışmasını konu alıyor. Her yeni bölümde yeni silahlar ve yeni kitle imha silahlarına sahip olduğunuz bu oyun oldukça akıcı ve keyifli.

Swamp Attack oyununu Google Play Store üzerinden indirmek için tıklayınız. 

Sürekli olarak vurdulu kırdılı oyunlar oynamaktan sıkıldım, birazda beynimi zorlayayım diyorsanız sizleri de unutmadık. Bilgisine güvenen, genel kültürünü sınamak isteyen okurlarımız için Bilen Adam – adam asmaca oyununu seçtik. Bildiğiniz adam asmaca oyununun güncel ve eğlenceli arayüz ile buluşması olan bu uygulama size oldukça zorlayacak.

Bilen Adam oyununu indirmek için tıklayınız. 

Yardımsever birisi misiniz? Karakterimizin hayatta kalmasına yardım etmek ister misiniz? Dumb Ways to Die oyunu size yardımseverliğin sınırlarını zorlatacak. Aptal karakterimizin kendisini aptal bir şekilde öldürmesine engel olmaya çalışacağımız bu oyunu çok seveceksiniz. Her ne kadar konu ölümle bir anılsa da pembe karakterimiz sevimli tavırları ile ölümün kasvetini dağıtmaya yetiyor.

Dumb Ways to Die oyununu indirmek için tıklayınız. 

Geleneksel oyunlarımızı sever misiniz? Sıradaki oyunumuz geleneksel okey oyununun güncellenmiş ve mobil cihazlar için oldukça iyi optimize edilmiş hali. Ahoy Games Okey internet gereksinimi duymadan keyifle yapay zekaya karşı mücadele edebileceğiniz ve hoş vakit geçirebileceğiniz bir oyun. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Okey oyununu indirebilirsiniz.

Ahoy Games Okey oyununu indirmek için tıklayınız. 

Birincisi çok sevilen ve ardından ikincisi yapılan anlamsız bir oyunla devam ediyoruz. Sonsuz bir kaçış içerisinde olan Temple Run 2 oyununu sizler için inceledik ve hırs yapmanız için bu yazımıza ekledik. Temple Run 2 oyununda amaç yine tipsiz maymunlardan kaçmak. Bunun harici pek fazla birşey yok.

Temple Run 2 oyununu indirmek için tıklayınız.

Sizler için derlediğimiz Android oyunları şimdilik bu kadar. İlerleyen zamanlarda burada incelemesini görmek istediğiniz oyunları yorum olarak yazabilir, ilerleyen yazılarda incelemeleri okuyabilirsiniz.