Merhaba, sizin için belirlemiş olduğumuz en iyiler listemizde bu ay da birbirinden güzel oyunlarımız var. Oyun üreticisi büyük şirketlerin oyun pazarlama taktiklerini değiştirmeleri, bir çok oyunun kullanıcılara ön ödeme yapmadan ulaşmasına olanak sağlıyor. Bu ay verdiğimiz listede bulunan oyunların hemen hepsi de bu şekilde. Oyunları ücretsiz olarak yükleyebiliyorsunuz ancak bazı içerikleri elde etmek için ek ücretler ödemeniz gerekiyor. İşte sizin için seçtiğimiz oyunlar:

 

Kingdoms & Lords(Ücretsiz): İlk oyunumuz bir şehir kurma. Kingdoms & Lords da amacınız oyun alanınızda kendi şehrinizi kurmak ve vazifeleri gerçekleştirmek. Arkadaşlarınızı yanınıza komşu olarak davet ederek oyun zevkini de artırabiliyorsunuz. Oyunun temel özellikleri ücretsiz ancak bazı ekipmanları alabilmek için ek ücret ödeyerek sahip olabiliyorsunuz. Oyunun Türkçe desteği olması ve akıcılığı oldukça keyif veriyor. Oyun tavsiye listemizin ilk sırasında.

Kingdoms & Lords oyununu Google Play Store üzerinden indirmek için tıklayınız.

Deer Hunter 2014(Ücretsiz): Grafikleri, kurgusu ve akıcılığı ile gerçekten göz dolduran bir oyun, Deer Hunter. Oyunu ücretsiz olarak Google Play Store üzerinden kolaylıkla indirip hemen oynamaya başlayabiliyorsunuz. Av meraklılarını gerçekten memnun edecek olan Deer Hunter 2014 içerdiği kan detayları ile çocuklar için pek uygun olmayabilir.

Deer Hunter 2014 Oyununu Google Play Store üzerinden indirmek için tıklayınız.

Clash of Clans(Ücretsiz): Şehir kurmak, düşman yaratıklarla savaşmak, genişlemek ve gücünüze güç katmak hobileriniz arasında ise bu oyuna bayılacaksınız. Sahibi olduğunuz şehri geliştirebilir, diğer şehirlere baskınlar düzenleyip yağmalayabilirsiniz. Grafik olarak başarılı bulduğumuz oyunu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Clash of Clans Oyununu Google Play Store üzerinden indirmek için tıklayınız.

Bus Simulator(Ücretsiz): Bilgisayar oyunlarını seven, özellikle büyük araç kullanma deneyimini tatmak istiyorsanız Bus Simulator tam size göre. Bu güzel oyunu ücretsiz olarak oynayabileceğiniz gibi, düşük bir ücret karşılığında oyun içerisinde bulunan reklamlardan kurtulabilirsiniz. Tam anlamıyla bir simülatör olan Bus Simulator ile şehirler arası ve şehir içi taşımacılık yapıyor, bu işi yaparken de trafik kurallarına uyuyorsunuz.

Bus Simulator oyununu Google Play Store üzerinden indirmek için tıklayınız.

“Editörün Seçimi” The Room( $2.00):  Sıradaki oyunumuz bulmaca meraklıları için. Oyundaki amaç küçük ip uçlarını takip ederek basit makineler oluşturmak ve çözüme ulaşmak. Oyun grafikleri, ses efektlerini oldukça başarılı bulduğumuzu belirtmek isteriz. Gerçekten başarılı bir bulmaca oyunu arıyorsanız The Room bizim tavsiyemizdir. Ancak bazı noktalarda çözüme ulaşmak sizi oldukça zorlayabilir:).

The Room Oyununu Google Play Store üzerinden indirmek için tıklayınız.

Dolmuş Driver(Ücretsiz): İstanbul trafiğinde dolmuş kullanmak nasıl bir deneyimdir merak edenlere hitap ediyor Dolmuş Driver. Oyunda duraklardan yolcu alabilir, yine duraklarda yolcuları indirebilir, dolmuş aracınızı modifiye edebilir ve emniyet şeridini ihlal etmenin keyfini sürebilirsiniz. Her yolcu aldığınızda duyduğunuz Türkçe seslendirmeler de oyun keyfinizi iyice artıracak.

Dolmuş Driver oyununu Google Play Store üzerinden indirmek için tıklayınız.