Android için Puzzle: Megaflux

14

Oyun köşemizde bugün Google Play üzerinde yeni yayınlanmış Puzzle, Megaflux oyununu tanıtacağız. Puzzle oyunlarına ilginiz, sabrınız ve azminiz var ise eğer bu oyunun tam size hitap ettiğini söyleyebiliriz.
Oyun aslında pek de yabancı olmadığımız tarzda. Borulardan gelen akışkanı doğru renkteki işlemciye göndermeniz gerekiyor. Kulağa basit gelebilir, ancak uygulaması bi hayli zor:) Yapmanız gereken akışkan dışarı taşmadan önce borular ile yön vererek onu doğru noktaya iletmek.

Oyun puanlama sistemi de yıldız üzerine kurulmuş. Sizin problemi çözme sürenize bağlı olarak bölüm başına aldığınız yıldız skorunuzu belirliyor. Oyun belki size sıkıcı gelmiş olabilir. Ancak ilerleyen bölümlerde hem farklı akışkanlar, hem de akışkan renk değiştirme araçlarını etkili bir şekilde kullanarak bölümü tamamlamanız gerekiyor. İşte bu noktada oyun gerçekten size zor ve heyecanlı dakikalar yaşatıyor.

Oyun 3 bölümden oluşuyor. Relax modu, Challange modu ve Editor modu. Relax modunda düzenli bir şekilde bölümleri geçerek ilerliyorsunuz. Öncelikle küçük problemleri çözüyorsunuz ve yavaş yavaş bölümler ilerledikçe problemler daha karmaşık hale geliyor. Challange modunda ise kendinizle yarışıyorsunuz. Bir sonraki bölüme geçebilmek için zamanında problemi çözmeniz gerekiyor.  Editor modu ise bir başka alem. Siz kendi bölümlerinizi kendiniz hazırlayıp kendiniz çözüyorsunuz. Eğer challange modunda yeterince başarılı olursanız editör modunda kullanabilmeniz için farklı araçlar elde edebiliyorsunuz(80 adet). Basit bir puzzle olarak düşünülmeyecek kadar detaylı ve harika bir oyun değil mi?:) Meraklısına ve oyunu indirmeyi düşünenlere bir haber daha. Çok yakın bir zaman sonra oyuna Community modu da eklenecek. Bu sayede kendi hazırladığınız bölümleri Community modu kullanan diğer kullanıcılar ile paylaşabileceksiniz.

Megaflux, Scoreloop bağlantılı olduğu için dünya üzerindeki diğer oyuncular ile puanınızı karşılaştırıp sizin sıralamanızı da gösterebiliyor. Lafı fazla uzattık ama sizlere beklediğiniz o haberi vermedik henüz. Bu oyun tamamen ücretsiz. Yani hiç ısınamadıysanız bile bir denemenizi tavsiye ederiz.  Sonuçta kaybedeceğiniz ne var ki ortada:)

Kısaca özellikleri tekrar edecek olursak:

Relax modu: çeşitli zorluklarda farklı bölümler

Challange modu: 50 farklı yarışma bölümü

Editor: Kendi bölümünüzü yaratma imkanı. Özelleştirilmiş bölümler.

Dünya genelinde puan sıralamasını görebilme

Community sayfası.(yakında)

Oyunu indirmek için tıklayınız.

Güncel kalın
Güncel kalın
Bize abone olarak en yeni yazıları ilk siz görüntüleyin.
İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.