Android Haberleri, Android Oyunları, Android Uygulamaları, IOS ve Teknoloji Blogu

Android cihazlar için navigasyon programı: Tomtom Turkey

10

Android üzerinde ne yazık ki doğru düzgün bir navigasyon programı bulunmuyor. Gezmeyi yeni yerler keşfetmeyi seviyorsunuz ancak harici bir navigasyon cihazı taşımak istemiyorsunuz. Peki ne yapacaksınız? Hangi ekstra uygulama size navigasyon cihazı hissini yaşatacak seviyede performans sunabilir? En iyi navigasyon uygulaması hangisidir? Navigasyon sıkıntınızı gidermek için bu yazıyı sizinle paylaşıyoruz.

Bildiğiniz gibi Android telefonlar üzerinde gelen Google Haritalar uygulaması sesli olarak yönlendirme yapamıyor. Sadece nerede olduğunuzu görüyor ve buna dayanarak yön teşhisi yapıyorsunuz. Ücretsiz olan bu uygulama hem oldukça basit, hemde internet bağlantısı gerektiriyor. Bu durum özellikle internet paketi kullanmayan Android kullanıcılarını zor durumda bırakıyordu. Ta ki Tomtom uygulaması gelinceye kadar. Android cihazınızda maksimum navigasyon keyfini yaşamak mı istiyorsunuz? İnternet paketiniz yok mu? Hiç dert değil. Tomtom Turkey uygulamasını yükleyip, harita tanımlamasını yapmanızın ardından emrinize amade oluyor. İnternet’e de ihtiyaç duymadan hem de. Rahatlıkla mevcut harita üzerinden bağlanıyorsunuz ve hemen yola koyulabiliyorsunuz.

Ömür boyu ücretsiz harita güncellemeleri ile gelen uygulamanın bir çok özelliği mevcut. IQ routes özelliği ile gideceğiniz mesafenin süresi hesaplanırken kullanıcıların ortalama gidiş ve hızları hesaplanarak belirleniyor. Yani sizin oraya gerçekten ne zaman ulaşacağınızı bu uygulama hesaplayabiliyor. Bunun yanı sıra kişiler özelliği ile de doğrudan telefon defterinizdeki kişilere entegre olan uygulama sizi uğraştırmadan sevdiklerinize götürüyor…

Programın Turkey versiyonu şu anda Play Store üzerinde 62,47$ fiyatla satışa sunulmuş.

Tomtom Turkey programını satın almak için tıklayınız… 

Bunları da beğenebilirsin
Güncel kalın
Güncel kalın
Bize abone olarak en yeni yazıları ilk siz görüntüleyin.
İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.