80'li yıllara dönmek ister misiniz?

12

Sizin de çocukluğunuz 80’li yıllarda geçmiş ise kil- oyun hamuru benzeri karakterleri olan çizgi filmleri görmüşsünüz demektir. Doldun kenarları, mat renkleri ve gülümseyen her tür canlı cansız varlık  barındıran kil çizgi filmleri özlediniz mi?

Eğer cevabınız evet ise sizi mutlu edecek bir haberimiz var. Artık Google Play üzerinde bu tarz duvar kağıtları mevcut. Hemde ücretsiz. Kolesov & Mikhaylov geliştiricisinin Google Play üzerinde yayınladığı bu güzel duvar kağıtlarına siz de ücretsiz olarak ulaşabilir ve akıllı telefonunuzun ekranını renklendirebilirsiniz.

Tatlı ve dolgun renklerle hazırlanmış bu duvar kağıtları keskin ve takıntısız hareket eder. Ancak her canlı duvar kağıdı gibi pil tüketimini biraz artıracaktır. 80’li yılları hatırlamanıza neden olacak bir uygulama çok şarj tüketse bile sıkıntı olmaz galiba, değil mi?

Duvar kağıtlarının ücretsiz deneme sürümleri mevcut, ancak bazı özellikler bu deneme sürümü üzerinde verilmiyor. Ücret ödeyerek canlı duvar kağıdına sahip olursanız ekran arka planı saate bağlı olaraktan gün- gece olarak değişiyor. Pekte istenir, olmazsa olmaz bir özellik değil ha? Ne dersiniz?
Bu birbirinden güzel duvar kağıtlarını nasıl indireceksiniz peki? 

Buraya tıklayarak geliştiricinin Google Play Store üzerindeki tüm paylaşımlarına erişebilirsiniz. 

Buraya tıklayarak sadece Mumlu kil ormanları canlı duvar kağıdına ulaşabilir siniz. 

Buraya tıklayarak sadece Mumlu kil okyanusu canlı duvar kağıdına ulaşabilir siniz. 

Buraya tıklayarak yel değirmeni ve gölet canlı duvar kağıdına ulaşabilirsiniz. 

Güncel kalın
Güncel kalın
Bize abone olarak en yeni yazıları ilk siz görüntüleyin.
İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.