Android oyunları 2014 yılında da hızlı bir şekilde gelişmeye devam ediyor. Her gün bir çok  yeni Android oyunu markette yerini alıyor. Sizler yeni çıkan Android oyunları arasında kaybolmayın diye AndroidHaberim ailesi olarak sizler için www.AndroidOyunYukle.com sitesinden derlediğimiz oyun incelemelerini sizlere  sunuyoruz. 

 

Real Racing ve Real Racing 2 oyunlarını oynamış iseniz Android oyunlarında belki de en fazla gelişmenin araba yarışı oyunlarında gerçekleştiğini fark etmişsinizdir. Sizlere ilk tavsiyemiz bu serinin en yeni oyunu olan Real Racing 3.   “Hız tutkusunun yanında, ses ve görüntü de  nefesimi kesebilmeli!” diyorsanız bu oyunu sizlere şiddetle tavsiye ediyoruz.

traktor sürmece

Size tanıtacağımız bir diğer oyun, (yine motorlu araçlar üzerine ancak bu seferki durum biraz daha farklı) traktör kullanımı ile ilgili. Köy hayatına yabancı biri değilseniz muhakkak gerçek traktörlerle birkaç anınız olmuştur. Eğer doğduğunuz topraklardan uzak yaşıyorsanız bu oyunla yeniden traktör kullanabilir ve o eski günlerinizi yad edebilirsiniz. Köy maceralarının tadını alamadan, şehirde büyümüş biriyseniz yine üzülmeyin. Gerçeği kadar olmasa da gerçeğe yakın grafik ve ses efektleriyle benzeri olmayan anlar yaşayacaksınız. Oyundaki amacınız size verilen görevleri layıkiyle yerine getirmek. Görevleri yerine getirirken süre sınırı olduğunu ve görevlerden sonra traktörü park etmeniz gerektiğini unutmamanızda fayda var 🙂 Görevler sonrasında oyun içerisinde sunulan sekiz adet araziden herhangi birinde traktörü kullanma keyfini sürebilirsiniz. Evet şimdi gelelim sizlere tanıtacağımız oyunlara. İlk onda yapmanız gereken verilen tüm görevleri yerine getirebilmek ve son olarak traktörü park etmektir. Ayrıca görevlerinizi yaparken süre sınırlaması da vardır unutmayınız. Bu yüzden görevinizi daha hızlı yapmalısınız. Oyun içinde bulunan 8 farklı arazi ile istediğiniz bölüm traktörünüzü sürebilirsiniz.

Traktör sürme oyununu buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

 adam kurtar

Bir başka tanıtmak istediğim oyun ise Gibbest 2 dir. Bu oyunu tasarlayan arkadaşlar sanırım Cüneyt Arkın filmlerinden esinlenmiş olsalar gerek:) Çünkü oyunda adamlarınız asılı bir şekilde durmaktalar ve elinizde bulunan ok ile asılı duran adamlarınızın ipini kesip kurtarmaktasınız. Tabi herşey filmelerdeki gibi olmuyor malesef.  Adamlarınızın ipini kesip kurtarayım derken attığınız oku adamınıza denk getirmek te var işin ucunda.  Oku hedef alırken yukardan aşağı gideceğini göz önünde bulundurarak atın . Hedefi çok iyi alarak daha fazla adamınızı kurtarın ve en yüksek puanları elde edin.

Oyuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

En güncel Android oyunlarını incelemek, ilgi alanınıza hitap eden oyunlara ulaşmak için AndroidOyunYukle.com sitesini sürekli olarak takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Keyifli oyunlar… 🙂