Android telefonunuzda oyun oynamayı çok sevdiğinizi biliyoruz, bu nedenle Androidhaberim.com ailesi olarak sizlere elimizden geldiğince oyun tanıtımı yapmaya çabalıyoruz. Bu yazımızda içerisinde bulunduğumuz mart ayında kullanıcılar tarafından en çok beğenilen ve en yeni oyunları tanıtıyoruz. Keyifli oyunlar dileriz.

Dünyamız değişiyor. Küresel ısınma, normal dışı seyreden hava durumu, tsunamiler ve büyük depremler. Gelmiş geçmiş en tehlikeli varlık olan insanoğlu dünyayı yaşanması güç bir yer haline getirmeyi yavaş yavaş başarıyor belkide. Nükleer deneyler ve sürekli artan makineleşmenin getirdiği kirlilik sizce nelere neden olacak?  Protoxide: Death Race (0.86$) sizlere bu sorunun cevabını vermek için geliyor. Oyun; mafyanın bölgesel yönetimlerinde düzenlenen, şiddet ve kural dışı yarışları konu alıyor. Yaşam ile ölüm arasındaki ince çizgide bulunan bir karakteri canlandırdığınız oyunda tek bir kural var. Yaşamak için öldür.

Buraya tıklayarak oyunun Google Play sayfasına gidebilirsiniz. 

Online RPG oyunlarını sever misiniz? Peki kahraman olmayı? Eğer sorularımıza cevabınız evet ise CHAOS RINGS II (15,61 $)Rpg tam size göre. Oyundaki amacınız her Rpg oyununda olduğu gibi dünyayı daha yaşanır bir hale getirmek. Yeni bir oyuna başladığınızda ilk olarak kötü adamla kendinizi bir kavganın içerisinde buluyorsunuz. Sonrasında da kötü adam size apalamadan yürüyemeyeceğinizi hatırlatıyor tabi ki. İlk kavganızdan yenik olarak ayrılıyorsunuz ve kendinizi geliştirmek için çabalıyorsunuz. Oyunda tam olarak bu kısımdan başlıyor zaten. Oyuna sahip olmayı düşünen kullanıcılara tavsiyemiz ilk olarak oyunu yükleyecek olduklarında kablosuz İnternet kullanmaları. Oyunun yüklenebilmesi için yaklaşık olarak 1 GB alan gerekiyor çünkü.

Buraya tıklayarak Chaos Rings 2 Google Play sayfasına gidebilir ve oyunu satın alabilirsiniz. 

Oyun görselinde aslında her şey cevap buluyor. Shoot Many Robots oyununda birtek amacınız var. Olabildiğince robot öldürmek. Oyuna girdiğinizde arka planda sizi moda sokacak bir müzik çalmaya başlıyor. Oyun görsel olarak oldukça güzel diyebiliriz. Ücretsiz bir oyuna göre oldukça akıcı ve başarılı görsel kalitesi var. Sürekli olarak koşuyorsunuz ve yolunuzda sizi yok etmeye çalışan robotları öldürüyorsunuz. Boş vakitlerinizde heyecan dolu dakikalar yaşamak istiyorsanız bu oyunu seveceksiniz.

Buraya tıklayarak Shoot many Robots oyununu Google Play üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.

Sıradaki oyunumuz kimseye zarar vermeden içindeki öfkeyi boşaltmak isteyenlere. Real Boxing (4,71 $) olağanüstü görselleri ile aklınızı başınızdan almaya geliyor. Box veya diğer dövüş sporlarını seviyorsanız bu oyunu da seveceksiniz. Oyunda multiplayer özelliği bulunmuyor. Bu biraz üzücü.  Real Boxing ile box dünyasına girmek için oyun bedelini ödemeniz yeterli değil ama. Oyun belirli bir sınıftaki cihazlara özel hazırlanmış. Bu nedenle herkes oynayamıyor.

Real Boxing Google Play Store sayfasına gitmek ve oyunu satın almak için tıklayınız.

Ödüllü bir oyunu sizlere sunmakan gurur duyuyoruz. The Conduit HD grafik, kontrol ve silah tasarımları konularında ödül kazanmış bir FPS oyunu. Oyunu ben ilk bakışta biraz Crysis’e benzettim. Neden bilmiyorum:) Oyunda uzaylılara ve düşman askerlere karşı savaşıyorsunuz. Savaş deneyiminiz arttıkça silahlarınızı geliştirebiliyor ve doğru atış yeteneği kazandırabiliyorsunuz. Oyun çok güzel, ancak sadece Tegra işlemcileri destekliyor. Bu durum gerçekten çok üzücü.

Buraya tıklayarak The Conduit HD oyununu ücretsiz olarak Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

Eski moda atari konsollarını sever miydiniz? Orada Bomberman adında bir oyun vardı. Bombacı bir arkadaş canavarları bomba ile yok ediyor ve özgürlüğe erişiyordu. Dynamite Jack (2,99 $) oyunu bildiğimiz Bomberman oyununun görsel olarak geliştirilmiş ve biraz daha renklendirilmiş hali olarak görülebilir. Oyundaki amacınız madenlerde sıkışmış bir askerin yolunu açarak özgürlüğüne kavuşmasını sağlamak. Bombalarla devriye gezen düşman askerlerini yok etmek ve karakterinizi özgürlüğe kavuşturmak sizin elinizde.

Buraya tıklayarak Dynamite Jack oyununu Google Play üzerinden satın alabilirsiniz.

Metal Slug tutkusu Android üzerinde de devam ediyor. Sevdiğiniz ve saatlerce oynadığınız Metal Slug oyununu cebinizde gezdirmek ve keyfini sürmek ister misiniz? Oyunu Google Play üzerinden 1,90 $’a satın alıyorsunuz ve o akıcı 2D metal Slug dünyasına adımınızı atıyorsnuz. Keyifle oynayabileceğiniz bu oyun sizi telefonunuza bağlayacak emin olabilirsiniz.

Buraya tıklayarak Metal Slug X Google Play sayfasıma erişebilir, oyunu satın alabilirsiniz.

2013 ARALIK – YILA DAMGA VURAN ANDROID OYUNLARI INCELEME YAZIMIZI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ.