2013 Yılı tüm hızıyla ilerliyor. Göz açıp kapayıncaya kadar Mayıs ayına geldik bile. Zaman ilerlerken Play Store’da yerinde saymıyor. Yeni ve güncel birçok oyun görücüye çıkıyor. İşte sizler için derlediğimiz en iyi Android oyunları yazımız ve bu ayın en gözde oyunları.

 

Mayday- Acil İniş: Uçakları sever misiniz? Günümüzde en güvenli ulaşım aracı olarak bilinen uçakları uçurmak sizce nasıl bir deneyimdir? İçinizde pilot olmaya heves varsa ve üstüne üstlük kahraman olmayı seviyorsanız bu oyunu çok seveceksiniz. Simule edilmiş acil durumlarda uçağınızı güvenle indirip yolcuların hayatını kurtarmak sizin elinizde. Uygulamayı Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Mayday Acil İniş oyununu indirmek için tıklayınız.

Forgotten Places – Lost Circus: Animasyonlu ve esrarengiz bulmacaları çözmeyi, parçaları bir araya getirip birleştirerek farklı şeyler keşfetmeyi severmisiniz? Zamanın paslı sayfalarında kaybolmuş kayıp bir eski sirkte geçen oyunda birçok gizem sizin oraya gitmenizi ve onları çözmenizi bekliyor. Oyunu ücretsiz olarak deeneyebileceğiniz gibi, 2,99$ karşılığında tam sürümünü de satın alabilirsiniz.

Oyunu Google Play üzerinden indirmek için tıklayınız.

The Hobbit: Orta dünyada savaş henüz yeni başlamışken Galdalf, Bilbo ve Thorin’e katılın. Goblin ordularına karşı vereceğiniz mücadelede sizlere şimdiden başarılar diliyoruz. Oyunu Google Play Store üzerinden ücretsiz indirebilir, Elfler ve cüceler arasındaki sürtüşmeye tanık olabilirsiniz.

The Hobbit oyununu indirmek için tıklayınız.

Hungry Shark Part 3: İnsanlar, diğer balıklar, kaplumbağalar ve suda yaşayan canlı sayılabilecek herşey. Köpek balığınızın karnı çok aç ve sizin ona az önce saydığımız menüden birşeyler ikram etmenizi bekliyor. Uzun süre aç kalmamaya ve insanları yerken sahile çıkmamaya dikkat edin. Bu oyunu seveceksiniz. Oyunu ücretsiz deneyebilir veya Google Play üzerinden satın alabilirsiniz.

Hungry Shark oyununu Google Play üzerinden indirmek için tıklayınız.

Top Eleven: Takımınızı üstün taktiklerinizle yükseltmek elinizde. Strateilerinizi ve planlarınızı uygulayın ve şampiyonluğa giden yolda takımınıza ışık tutun. Top eleven futbol strateji oyununu Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Top Eleven Oyununu Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirmek için tıklayınız.